در برهه‌های مختلف انقلاب اسلامی که امروز به مرز 40 سالگی می‌رسد برخی دولت‌هایی که بر سر کار آمدند از روی غفلت و دلخوشی به وعده‌های غرب سعی در زدودن کراهت از روی دشمن درجه کشورمان یعنی آمریکای جنایت کار بودند. در دوران دولت هفتم و هشتم، تمایل اقتصادی و سیاسی دولت وقت به سمت غرب بود و رهبری همواره نسبت به این قضیه هشدار می‌دادند که اگر با غربی‌ها دست دادید، سپس انگشتان خود را بشمارید. رهبری هشدارهای زیادی دادند ولی اصرار دولت وقت برای مذاکرات هسته‌ای با این توصیه رهبری که اینهم برایتان و برای مردم تجربه می‌شود، اجازه مذاکره در زمینه هسته‌ای را دادند و دولت وقت با ترودیکای اروپایی و آنهم با سر و صدای آنچنانی به توافق رسید و در سعدآباد موافقت‌نامه‌ای امضا شد که ایران در ازای برداشته شدن تحریم‌ها باید تمامی تأسیسات هسته‌ای را پلمپ می‌کرد. اقدامات ایران انجام ولی تروئیکای اروپایی تحت فشار آمریکا نتوانستند اقدامات خود را انجام دهند و دولت وقت در آخرین روز کاری خود با مطالبه مردم در حقارت کامل مجبور به باز کردن درب تأسیسات هسته‌ای کرد و دولت بعد در اوج عزت، به سوخت 20 درصد رسید بدون واهمه‌ای تحریم‌های آمریکا. اقدامات کشورمان چنان چشم غرب را درآورده بود که آنها در سال 86 حاضر به پذیرش غنی‌سازی 20درصدی ایران شده بودند ولی امان از فتنه و فتنه‌گران که با چراغ سبز به دشمن باعث گستاخی دشمنان و تحریم های بیش از پیش غرب علیه ایران اسلامی شدند.

آمریکا تا جایی پیش رفت که فلج کننده ترین تحریم‌ها را علیه کشوران اعمال کرد و وقتی مقاومت مقامات تهران را دید تقاضای مذاکره داد. مذاکرات به برجام ختم شد ولی آمریکا باز بدعهدی کرد. آمریکا امروز نهایت گستاخی و بدعهدی را علیه ما تمام کرده و آشکارا حرف از تغییر رژیم در ایران می‌زند.

داعش را با هدف ایران اسلامی به راه انداخت و آنرا مسلح کرد و دست جنایت امریکا علیه کشورمان اینبار از داعش بیرون می‌‎زند. در روزهای گذشته شهادت محسن حججی بسیجی مدافع حرم و حریم ایران اسلامی دل همه را به درد آورده ولی باید متهم اصلی این جنایت را برای مردم معرفی کرد.

محسن حججی جوان رزمنده ایرانی توسط تروریست های داعشی سر بریده شد، تیتری که طی ساعات اخیر بر روی خروجی بسیاری از سایت ها قرار گرفت اما سوال اینجاست قاتل اصلی محسن حججی و هزاران محسن دیگر کیست؟ آیا دست دیگری پشت پرده است و واکنش مسئولین جمهوری اسلامی به این جنایت چه بوده است.

روز دوشنبه جنگنده های آمریکایی منطقه الجمونه نزدیک مرز تنف (مرز عراق و سوریه) که تنها چند روز بود توسط گردان های سیدالشهداء وابسته به حشد الشعبی را بمباران کردند، دقایقی پس از این بمباران که بر اثر آن حدود ۴۰ رزمنده شهید شدند که در بین آنان ۷ عضو سپاه پاسداران از قبیل فرمانده بلندپایه ایرانی حسین قمی نیز وجود داشته اند.

دقایقی از این بمباران نگذشته بود که تروریست های داعشی با ورود از مربع امنیتی آمریکا با حضور در منطقه به تصرف منطقه و اسارت گرفتن محسن حججی می پردازد. آری قاتل اصلی محسن حججی کسی جز آمریکا نیست.

به راستی اگر بمباران شدید آمریکا نبود آیا تروریست های وهابی می توانستند منطقه ای را که چند روز قبل با بی آبرویی ترک کرده اند را دوباره باز پس گیری نمایند و بابت شهادت فرماندهان ایرانی به شادی بپردازند؟ سوال اینجاست که واکنش مسئولین جمهوری اسلامی ایران نسبت به این اقدام و جنایت علنی آمریکا چه بوده است؟

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را منتشر نمایید